Všetky kategórie

home>Produkty>Brandy

Goalong Movie VSOP brandy 700ml 40%abv


Miesto pôvodu:Čína
Výrobca:MOVIE
Minimálne odberové množstvo:Jedna nádoba
Balenie Podrobnosti:Každá fľaša zabalená v darčekovom balení, 12 fliaš/kartón
Dodacia lehota:7 dní od odoslania po potvrdení objednávky
Platobné podmienky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnosť:8000 XNUMX kartónov / deň

Minimálne odberové množstvo:

12000


Popis
11
PríchuťČerstvé ovocie a jemné kvetinové
chuťVynikajúce a hladké s dlhotrvajúcim povrchom 

Konkurenčná výhoda:

Atraktívna cena s rýchlym termínom dodania

Dostatok zásob

Jednorazový servisný systém likérov.


111
222


Hrozno sme vybrali, aby sme ho roztlačili a vylisovali v modernom vákuovom lise a následne divoké kvasinky použili na prirodzenú fermentáciu na varenie pôvodného hroznového vína a následne na destiláciu na dvojitom destilačnom stroji. Po dokončení destilácie sa nazýva voda života. S arómou pôvodného hrubého minerálu sa musí 3 roky skladovať v dubových sudoch, kým sa z neho stane pravá FILMOVÁ VSOP Brandy.

Vedie export po dobu 7 po sebe nasledujúcich rokov. Rýchle dodanie, zaručená kvalita a vynikajúci popredajný servis. Prineste vám päťhviezdičkový zážitok z nakupovania na jednom mieste. Žiadny z produktov, ktoré sú v obehu na trhu, nezaznamenal žiadne incidenty týkajúce sa bezpečnosti potravín. Spokojnosť zákazníckeho prieskumu presahuje 90 %. Akceptujeme dohľad a nápravu od globálnych zákazníkov a odborných inštitúcií.

firemný profil

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. is a one-stop professional International Liquor Manufacturer in China invested by UK Goalong Group in the year of 2018, mainly producing and exporting whisky, brandy, vodka, gin, liqueurs and other likéry. located in the Two Oriented Industrial Park of Liuyang city, It’s the 1st largest-scale single malt whisky liehovar v Číne a tiež štvrtý liehovar, do ktorého investovala skupina Goalong Group, s najmodernejším a modernizovaným vybavením a systémom riadenia na vysokej úrovni, ktorý predstavuje 4. medzinárodnú úroveň dodávok skupiny, so zameraním najmä na Čínska whisky výroba a služby privátnych značiek likérov pre zákazníkov z domova a zo zahraničia.


podrobnosti
2
3
4
5
6
OTÁZKA