Všetky kategórie

home>Produkty>Brandy

Goalong Movie XO brandy 700 ml 40% abv


Miesto pôvodu:Čína
Výrobca:MOVIE
Minimálne odberové množstvo:Jedna nádoba
Balenie Podrobnosti:Každá fľaša zabalená v darčekovom balení, 12 fliaš/kartón
Dodacia lehota:7 dní od odoslania po potvrdení objednávky
Platobné podmienky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnosť:8000 XNUMX kartónov / deň

Minimálne odberové množstvo:

12000


Popis
1
PríchuťČerstvé ovocie s jemne čokoládovou vôňou
chuťBohaté a dobre vyvážené

Konkurenčná výhoda:

Atraktívna cena s rýchlym termínom dodania

Dostatok zásob

Jednorazový servisný systém likérov.

MOVIE XO brandy is a distilled wine made from grapes. Although it has a high alcohol content, it retains the flavor and aroma of the fruit very well, so the mouth is not spicy, and the taste is rich, very smooth and very soft.

1617330408832682.png.webp_副本

1640338686200569.png.webp_副本

Vedie export po dobu 7 po sebe nasledujúcich rokov. Rýchle dodanie, zaručená kvalita a vynikajúci popredajný servis. Prineste vám päťhviezdičkový zážitok z nakupovania na jednom mieste. Žiadny z produktov, ktoré sú v obehu na trhu, nezaznamenal žiadne incidenty týkajúce sa bezpečnosti potravín. Spokojnosť zákazníckeho prieskumu presahuje 90 %. Akceptujeme dohľad a nápravu od globálnych zákazníkov a odborných inštitúcií.

firemný profil

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. je komplexný profesionálny medzinárodný výrobca likérov v Číne, do ktorého v roku 2018 investovala skupina UK Goalong Group, najmä do výroby a exportu whisky, brandy, vodky, ginu, likérov a iných likérov. Nachádza sa v priemyselnom parku s dvoma orientáciami v meste Liuyang a je to 1. najväčší single malt whisky liehovar v Číne a tiež štvrtý liehovar, do ktorého investovala skupina Goalong Group, s najmodernejším a modernizovaným vybavením a systémom riadenia na vysokej úrovni, ktorý predstavuje 4. medzinárodnú úroveň dodávok skupiny, so zameraním najmä na Čínska whisky výroba a služby privátnych značiek likérov pre zákazníkov z domova a zo zahraničia.


podrobnosti
2
3
4
5
OTÁZKA