Všetky kategórie

home>Produkty>Brandy

Bosolac špeciálna trieda XO brandy 700 ml 40% abv


Miesto pôvodu:Čína
Výrobca:Bosolac
Minimálne odberové množstvo:Jedna nádoba
Balenie Podrobnosti:Každá fľaša zabalená v darčekovom balení, 6 fliaš/kartón
Dodacia lehota:7 dní od odoslania po potvrdení objednávky
Platobné podmienky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnosť:8000 XNUMX kartónov / deň

Minimálne odberové množstvo:

12000


Popis
11

Bosolac Special Grade Brandy XO is distilled in Prulho France, blended and bottled in China. Exotic grapes, materials and technology guarantee its unique flavors. The hand-made glass bottle adds its elegance. Customers regard it as a good choice for party and celebration occasions.It’s no surprise that you will like its full-bodied taste and slightly strong upfront.


22

33


44

55

Vedenie exportu 7 po sebe nasledujúcich rokov. Rýchle dodanie, zaručená kvalita a vynikajúci popredajný servis. Prineste si päťhviezdičkový zážitok z nakupovania na jednom mieste. Žiadny z produktov, ktoré sú v obehu na trhu, nezaznamenal žiadny incident týkajúci sa bezpečnosti potravín. Spokojnosť zákazníckeho prieskumu presahuje 90 %. Akceptujeme dohľad a nápravu od globálnych zákazníkov a odborných inštitúcií.

5

10

66

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. sa nachádza v priemyselnom parku dvoch typov v meste Liuyang. Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. sa nachádza v dvojtypovom priemyselnom parku v meste Liuyang s rozlohou 23259.67 štvorcových metrov. 5 veľkých budov, každá so stavebnou plochou cca 5000 štvorcových metrov. Čo je prvý veľký single malt whisky liehovar v Číne. A je to štvrtý liehovar, do ktorého investovala spoločnosť Goalong Liquor Group.

1. Má táto pálenka naozaj 6 rokov?

Yes,Special Grade Brandyis distilled and blended in France,Which aged in FranceOak barrel over 6 years. And botting in China by Goalong Liquor group.

2. Môžeme na štítku použiť vlastné logo alebo dizajn?

Áno, akceptujeme vlastné návrhy. Máme tiež tím dizajnérov, ktorí vám pomôžu navrhnúť.

3. Aký je objem fľaše?

Máme po ruke 700ml fľašu. Môžeme otvoriť formu pre vašu autorizovanú fľašu.

4. Aký je cyklus otvárania formy a náklady?

Náš cyklus otvárania formy je zvyčajne asi dva týždne, rozdelený na mechanické fľaše a manuálne fľaše a cena sa pohybuje medzi 300 a 1500 XNUMX USD. Vzhľadom na dlhodobú spoluprácu v budúcnosti môžeme zvážiť vrátenie poplatku za otvorenie formy pri prvej veľkej objednávke.

5. Čo mám robiť, ak je tovar pri preprave do okolia vážne poškodený?

Naše obaly sú vhodné na medzinárodnú prepravu a miera poškodenia je extrémne nízka. Fotografujte a zbierajte dôkazy do 2 hodín po obdržaní tovaru. Vašu ďalšiu objednávku kompenzujeme na základe skutočnej straty.

6. Čo mám robiť, ak sú úniky vína a chyby na etikete spôsobené nesprávnymi procesmi alebo výrobou ovplyvňujúcou predaj?

Pretože označovanie je riadené strojom, rozsah chýb je veľmi nízky a

je ťažké vidieť chybu voľným okom, takže si môžete byť istí. Čo sa týka problému úniku vína, keďže veko bolo mnohokrát vylepšené, možnosť úniku vína je veľmi malá. Ak je to naozaj z výrobných dôvodov, urobte fotografiu ako dôkaz a my sme ochotní niesť zodpovedajúcu zodpovednosť.

7. Zákazníci na našom trhu sú veľmi odpudzovaní voči čínskym potravinám, pretože v Číne je veľa potravinových problémov, ako eliminovať pochybnosti o konečnom trhu?

V prípade potreby môžeme spolupracovať s testovaním QS alebo inými medzinárodne certifikovanými BV, kontrolami tretích strán atď. Absolútna záruka kvality. V porovnaní s inými významnými značkami liehovín sú naše produkty nákladovo efektívne. Cena je mierna a kvalita je zaručená. Verím, že vám to určite pomôže otvoriť väčší trh.

8. Čo ak je rozdiel medzi objemovým vínom

a ochutnať víno? Pri každom odoslaní vzorky pripevníme zodpovedajúci štítok a kópiu ponecháme na firemnom stojane na vystavenie vzoriek. Pri výrobe sypkého tovaru budeme nasadzovať a vyrábať podľa vzoriek, takže problém, ktorý zvažujete, v podstate neexistuje.

9. I want to buy 6 bottles of whisky. Can your company provide cash on delivery service?

Keďže víno je nebezpečné a krehké, neodporúčame vám kupovať 6 fliaš. Najprv môžete vyskúšať jednu fľašu. Z dôvodu miestneho expresu neakceptujeme dobierku.

10. Koľko kontrol je možné vykonať počas celého výrobného procesu a koľko úplných kontrol?

Každá z našich pozícií bude vykonávať vzájomnú kontrolu a samokontrolu. Okrem toho sú 2 náhodné kontroly

a 1 úplná kontrola.

podrobnosti
2
3
4
5
6
OTÁZKA