Všetky kategórie

home>Produkty>Brandy

Bosolac brandy XO 700ml 40%abv


Miesto pôvodu:Čína
Výrobca:Bosolac
Minimálne odberové množstvo:Jedna nádoba
Balenie Podrobnosti:Každá fľaša zabalená v darčekovom balení, 12 fliaš/kartón
Dodacia lehota:7 dní od odoslania po potvrdení objednávky
Platobné podmienky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnosť:8000 XNUMX kartónov / deň

Minimálne odberové množstvo:

12000


Popis
11

Bosolac brandy XO sa destiluje v Prulho vo Francúzsku, mieša a plní do fliaš v Číne. Exotické hrozno, materiály a technológie zaručujú jeho jedinečné chute. Ručne vyrobená sklenená fľaša dodáva eleganciu. Zákazníci ju považujú za dobrú voľbu na párty a oslavy. Nie je žiadnym prekvapením, že si obľúbite jeho plnú chuť a mierne výraznú vôľu.


Konkurenčná výhoda:

Attractive price with fast delivery date.

Enough stock.

Jednorazový servisný systém likérov.


22
33
44

Vedenie exportu 7 po sebe nasledujúcich rokov. Rýchle dodanie, zaručená kvalita a vynikajúci popredajný servis. Prineste si päťhviezdičkový zážitok z nakupovania na jednom mieste. Žiadny z produktov, ktoré sú v obehu na trhu, nezaznamenal žiadny incident týkajúci sa bezpečnosti potravín. Spokojnosť zákazníckeho prieskumu presahuje 90 %. Akceptujeme dohľad a nápravu od globálnych zákazníkov a odborných inštitúcií.

firemný profil

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. je komplexný profesionálny medzinárodný výrobca likérov v Číne, do ktorého v roku 2018 investovala skupina UK Goalong Group, najmä do výroby a exportu whisky, brandy, vodky, ginu, likérov a iných likérov. Nachádza sa v priemyselnom parku s dvoma orientáciami v meste Liuyang a je to 1. najväčší single malt whisky liehovar v Číne a tiež štvrtý liehovar, do ktorého investovala skupina Goalong Group, s najmodernejším a modernizovaným vybavením a systémom riadenia na vysokej úrovni, ktorý predstavuje 4. medzinárodnú úroveň dodávok skupiny, so zameraním najmä na Čínska whisky výroba a služby privátnych značiek likérov pre zákazníkov z domova a zo zahraničia.

12

Goalong pure sladová whisky has achieved good results in various professional alcohol exhibitions and tastings. In 2020, the brand has been exported to the United States in a way that it will enter the US large supermarkets and become a hot-selling item.

66

55


10

9

podrobnosti
2
3
OTÁZKA