Všetky kategórie
bočný banner

home>O Nás>Profil skupiny

Úvod skupiny

The main business of Goalong Alkohol (Group) is the production and sales of international nálada (Ako je napríklad whisky, brandy, vodka, gin, rum), as well as the import &wxport of goods and technology.

Značka Goalong Liquor bola navrhnutá v roku 2011 na vybudovanie prvej čínskej medzinárodnej značky likérov, po ktorej nasledovalo založenie spoločnosti UK Goalong Liquor Group Company a začalo sa registrovať ochrannú známku „Goalong“. Anglická ochranná známka „GOALONG“ je homonymom „Gaolang“. Jeho významom je byť neustále agresívny a odvážne kráčať vpred, čo je tiež inšpiráciou podnikania Goalong Spirit.

Vlastní takmer 100 zamestnancov (2018), 50 s bakalárskym alebo vyšším stupňom, 3 s magisterským alebo vyšším stupňom a 8 s odbornými a technickými certifikáciami.

Goalong Liquor už celé tie roky vedie vo vývoze domácich liehovín.

V súčasnosti existuje päť molekulárnych spoločností, dve offshore spoločnosti priamo pod jurisdikciou zahraničia, priamo pridružené ku skupine Goalong Liquor Group.


Goalong Liquor Group

Bingo Bosolac International Liquor Sarl.
UK Goalong Liquor Group Co., Ltd.
Hunan Goalong Liquor Co., Ltd.
Changsha Goalong Liquor., Ltd.
Changsha Bingo Liquor Co., Ltd.
Shenzhen Goalong Liquor Co., Ltd.
Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd.

Goalong Distillery

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. je komplexný profesionálny medzinárodný výrobca likérov v Číne, do ktorého v roku 2018 investovala skupina UK Goalong Group, najmä do výroby a exportu whisky, brandy, vodky, ginu, likérov a iných likérov. Nachádza sa v Two Oriented Industrial Park v meste Liuyang a je to prvý najväčší liehovar na výrobu jednosladovej whisky v Číne a zároveň štvrtý liehovar, do ktorého investovala skupina Goalong Group, s najmodernejším a modernizovaným vybavením a systémom riadenia na vysokej úrovni, ktorý predstavuje 1. medzinárodná úroveň doručovania, zameraná najmä na výrobu čínskej whisky a služby privátnych značiek pre zákazníkov z domova aj zo zahraničia.

                       

Pálenica whisky sa nachádza v horskej oblasti Liuyang, ktorá je vďaka kvalitnej vode a príjemnému prostrediu veľmi vhodná na destilovanie whisky; Kvalitná voda s nižším indexom elektrolytickej rýchlosti a bez rozpustených solí, vďaka čomu sú likéry čisté a čisté, mäkké a jemné, nepoškodí telo pri ich vychutnávaní.

                       

Goalong Group je prvou spoločnosťou, ktorá vyrába a vyvíja single malt whisky v Číne. V súčasnosti je jej úroveň výskumu, vývoja a výroby v Číne na čele. Spoločnosť vytvorila domáci trh a export ako svoj hlavný obchodný režim od roku 1, pričom vedie predaj 2009 po sebe nasledujúcich rokov. 7 bezpečnostných incidentov, 0% popredajný servis. Prešli sme certifikátmi FDA & ISO & QS & HACCP a exportovali sme naše výrobky do viac ako 100 krajín a získali sme dobrú povesť, ako je Rusko, Amerika, Nemecko, Filipíny, Panama, Mexiko, Surinam, Austrália, Nový Zéland atď.

                       

Všetky naše produkty môžu byť vytlačené pomocou britského alebo francúzskeho čiarového kódu, s vysoko kvalitnými surovinami a obalmi. Kvalita je duša a zákazník je vždy na prvom mieste, vychádzame hlavne z dlhodobého podnikania a priateľských ako obojstranne výhodných vzťahov s klientmi. Máme bohaté skúsenosti s výstavami a získali sme mnoho dobrých reputácií po celom svete.

                       

Značka Goalong, ktorú založil pán Alan v Londýne, znamená „choď vpred“ a jej logo symbolizuje kultúru Goalong, buď verný a odvážny mať sny, bojovať a Goalong za sny! V súčasnosti máme štyri značky, „Goalong“ Whisky, „Bosolac“ Brandy, „Ambiguous“ Vodka a „MonaFrcc“ Gin. Goalong je tiež 1. čínska značka Single Malt Whisky v Číne.

                       

Goalong je zvučná značka likérov, pri vzniku značky bolo dané veľké poslanie. Prešlo veľa rokov, slogan Goalong sa nikdy nezmenil. Neustále získavať chválu a uznanie na trhu s liehovinami vo svete, vďaka čomu je pot a úsilie zmysluplnejšie.

                       

My, Goalong for Dreams!

firemná kultúra

Štruktúra spoločnosti