Všetky kategórie

home>Produkty>likéry

Tmavoružové šampanské 700ml/375ml 3.5%obv


Miesto pôvodu:Čína
Výrobca:Temná ruža
Minimálne odberové množstvo:Jedna nádoba
Balenie Podrobnosti:12 fliaš / kartón
Dodacia lehota:7 dní od odoslania po potvrdení objednávky
Platobné podmienky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnosť:10000 XNUMX kartónov / deň

Minimálne odberové množstvo:

12000


Popis
11

Tento vínny šampanský likér DARK ROSE je nízkoalkoholické víno s 3.5 % obj. K dispozícii sú dve špecifikácie 700 ml a 375 ml podľa vášho výberu. Toto šampanské je číre a priehľadné bez suspendovaných látok. Chuť je jemná a elegantná, krásna, harmonická a ovocná.


Konkurenčná výhoda:

low-alcohol alcoholic beverage.

Easy drinking.


22

33

44
55

profesionálny liehovar whisky and liquor Manufacturer, Exporter for Brandy, Vodka, Gin, Liqueur, Soda, Cocktail and Craft beer.Fast delivery, guaranteed quality and excellent after-sales service. Bring you a five-star one-stop shopping experience

5

55 - 副本

Customers who say good are really good.Let us build the foundation with quality, guarantee the achievement of service, build trust with value, and march towards the glory of tomorrow together.

8

Vedenie exportu 7 po sebe nasledujúcich rokov. Rýchle dodanie, zaručená kvalita a vynikajúci popredajný servis. Prineste si 90-hviezdičkový zážitok z nakupovania na jednom mieste. Žiadny z produktov, ktoré sú v obehu na trhu, nezaznamenal žiadny incident týkajúci sa bezpečnosti potravín. Spokojnosť zákazníckeho prieskumu presahuje XNUMX %. Akceptujeme dohľad a nápravu od globálnych zákazníkov a odborných inštitúcií.

10

9

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. je komplexný profesionálny medzinárodný výrobca likérov v Číne, do ktorého v roku 2018 investovala skupina UK Goalong Group, najmä do výroby a exportu whisky, brandy, vodky, ginu, likérov a iných likérov. Nachádza sa v priemyselnom parku s dvoma orientáciami v meste Liuyang a je to 1. najväčší single malt whisky liehovar v Číne a tiež štvrtý liehovar, do ktorého investovala skupina Goalong Group, s najmodernejším a modernizovaným vybavením a systémom riadenia na vysokej úrovni, ktorý predstavuje 4. medzinárodnú úroveň dodávok skupiny, so zameraním najmä na Čínska whisky výroba a služby privátnych značiek likérov pre zákazníkov z domova a zo zahraničia.

4

6

podrobnosti
2
3
4
5
6
OTÁZKA