Všetky kategórie

home>Produkty>likéry

Tmavoružové šampanské 700ml/375ml 3.5%obv


Miesto pôvodu:Čína
Výrobca:Temná ruža
Minimálne odberové množstvo:Jedna nádoba
Balenie Podrobnosti:12 fliaš / kartón
Dodacia lehota:7 dní od odoslania po potvrdení objednávky
Platobné podmienky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnosť:10000 XNUMX kartónov / deň

Minimálne odberové množstvo:

12000


Popis
11

Tento vínny šampanský likér DARK ROSE je nízkoalkoholické víno s 3.5 % obj. K dispozícii sú dve špecifikácie 700 ml a 375 ml podľa vášho výberu. Toto šampanské je číre a priehľadné bez suspendovaných látok. Chuť je jemná a elegantná, krásna, harmonická a ovocná.


Konkurenčná výhoda:

nízkoalkoholický alkoholický nápoj.

Ľahké pitie.


22

33

44
55

profesionálny liehovar whisky Výrobca a výrobca likérov, exportér brandy, vodky, ginu, likéru, sódy, koktailu a remeselného piva. Rýchle dodanie, zaručená kvalita a vynikajúci popredajný servis. Prineste vám päťhviezdičkový zážitok z nakupovania na jednom mieste

5

55 - 副本

Zákazníci, ktorí hovoria, že dobrí sú naozaj dobrí. Dovoľte nám vybudovať základy s kvalitou, zaručiť dosahovanie služieb, budovať dôveru s hodnotou a spoločne kráčať k sláve zajtrajška.

8

Vedenie exportu 7 po sebe nasledujúcich rokov. Rýchle dodanie, zaručená kvalita a vynikajúci popredajný servis. Prineste si 90-hviezdičkový zážitok z nakupovania na jednom mieste. Žiadny z produktov, ktoré sú v obehu na trhu, nezaznamenal žiadny incident týkajúci sa bezpečnosti potravín. Spokojnosť zákazníckeho prieskumu presahuje XNUMX %. Akceptujeme dohľad a nápravu od globálnych zákazníkov a odborných inštitúcií.

10

9

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. je komplexný profesionálny medzinárodný výrobca likérov v Číne, do ktorého v roku 2018 investovala skupina UK Goalong Group, najmä do výroby a exportu whisky, brandy, vodky, ginu, likérov a iných likérov. Nachádza sa v priemyselnom parku s dvoma orientáciami v meste Liuyang a je to 1. najväčší single malt whisky liehovar v Číne a tiež štvrtý liehovar, do ktorého investovala skupina Goalong Group, s najmodernejším a modernizovaným vybavením a systémom riadenia na vysokej úrovni, ktorý predstavuje 4. medzinárodnú úroveň dodávok skupiny, so zameraním najmä na Čínska whisky výroba a služby privátnych značiek likérov pre zákazníkov z domova a zo zahraničia.

4

6

podrobnosti
2
3
4
5
6
OTÁZKA