Všetky kategórie

home>Produkty>likéry

ZELENÁ VÁŽKA 275ml sóda nealkoholické nápoje 3.7%obj


Miesto pôvodu:Čína
Výrobca:VÁŽKA ZELENÁ
Minimálne odberové množstvo:Jedna nádoba
Balenie Podrobnosti:24 fliaš / kartón
Dodacia lehota:7 dní od odoslania po potvrdení objednávky
Platobné podmienky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnosť:10000 XNUMX kartónov / deň

Minimálne odberové množstvo:

12000


Popis

1640591652712514.webp_副本

Predstavujeme našu poctu klasickým dielam s týmto jačmeňom-kukuričná vodka. Through 4-time distillation and 6-time filtration, it is more than good. With its patented precision flow rate pourer, 316 stainless steel spring, food-grade PE plastic and shining logo design, new Ambiguous is an innovation by Goalong Alkohol Group.

1
2

Vedenie exportu 7 po sebe nasledujúcich rokov. Rýchle dodanie, zaručená kvalita a vynikajúci popredajný servis. Prineste si päťhviezdičkový zážitok z nakupovania na jednom mieste. Žiadny z produktov, ktoré sú v obehu na trhu, nezaznamenal žiadny incident týkajúci sa bezpečnosti potravín. Spokojnosť zákazníckeho prieskumu presahuje 90 %. Akceptujeme dohľad a nápravu od globálnych zákazníkov a odborných inštitúcií.

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. sa nachádza v priemyselnom parku dvoch typov v meste Liuyang. Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. sa nachádza v dvojtypovom priemyselnom parku v meste Liuyang s rozlohou 23259.67 štvorcových metrov. 5 veľkých budov, každá so stavebnou plochou cca 5000 štvorcových metrov. Čo je prvý veľký single malt whisky liehovar v Číne. A je to štvrtý liehovar, do ktorého investovala spoločnosť Goalong Liquor Group.


podrobnosti
2
3
4
5
6
OTÁZKA