Všetky kategórie

home>Produkty>Vodka a Gin

Goalong Royal Carlston vodka 700ml 40%abv 700ml 40%abv


Miesto pôvodu:Čína
Výrobca:dvojznačný
Minimálne odberové množstvo:Jedna nádoba
Balenie Podrobnosti:12 fliaš / kartón
Dodacia lehota:7 dní od odoslania po potvrdení objednávky
Platobné podmienky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnosť:10000 XNUMX kartónov / deň

Minimálne odberové množstvo:

12000


Popis
未 标题 -2_ 副本
Goalong vodkawith this barley-corn vodka, whichhas three times’ distillation and four times’ birch charcoal filtration, pure and fresh, the featured products are distinctive vodkas packed in energetic designs. Rich flavors and tastes, harmoniously matched with other drinks and are widely popular among young consumers.
PríchuťOriginálna chuť a prispôsobená chuť 
chuťChrumkavý mäkký a trvácny, hladký a svieži vstup 
11
22

1640163039396914.webp_副本

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. je komplexný profesionálny medzinárodný výrobca likérov v Číne, do ktorého v roku 2018 investovala skupina UK Goalong Group, najmä do výroby a exportu whisky, brandy, vodky, ginu, likérov a iných likérov. Nachádza sa v priemyselnom parku s dvoma orientáciami v meste Liuyang a je to 1. najväčší single malt whisky liehovar v Číne a tiež štvrtý liehovar, do ktorého investovala skupina Goalong Group, s najmodernejším a modernizovaným vybavením a systémom riadenia na vysokej úrovni, ktorý predstavuje 4. medzinárodnú úroveň dodávok skupiny, so zameraním najmä na Čínska whisky výroba a služby privátnych značiek likérov pre zákazníkov z domova a zo zahraničia.

Vedenie exportu 7 po sebe nasledujúcich rokov. Rýchle dodanie, zaručená kvalita a vynikajúci popredajný servis. Prineste si päťhviezdičkový zážitok z nakupovania na jednom mieste. Žiadny z produktov, ktoré sú v obehu na trhu, nezaznamenal žiadny incident týkajúci sa bezpečnosti potravín. Spokojnosť zákazníckeho prieskumu presahuje 90 %. Akceptujeme dohľad a nápravu od globálnych zákazníkov a odborných inštitúcií.

FAQ

1. Viete vyrobiť vodku s inou príchuťou?

Yes, we can make differerent flavor vodka as our customer. LikeChocolate flavor, lychee flavor, almond flavor, watermelon flavor, mango flavor and green apple flavor. All those vodka we has made for our customer.

2. Môžeme na štítku použiť vlastné logo alebo dizajn?

Áno, akceptujeme vlastné návrhy. Máme tiež tím dizajnérov, ktorí vám pomôžu navrhnúť.

3. Aký je objem fľaše?

Máme po ruke 700ml fľašu. Môžeme otvoriť formu pre vašu autorizovanú fľašu.

4. Aký je cyklus otvárania formy a náklady?

Náš cyklus otvárania formy je zvyčajne asi dva týždne, rozdelený na mechanické fľaše a manuálne fľaše a cena sa pohybuje medzi 300 a 1500 XNUMX USD. Vzhľadom na dlhodobú spoluprácu v budúcnosti môžeme zvážiť vrátenie poplatku za otvorenie formy pri prvej veľkej objednávke.

5. Čo mám robiť, ak je tovar pri preprave do okolia vážne poškodený?

Naše obaly sú vhodné na medzinárodnú prepravu a miera poškodenia je extrémne nízka. Fotografujte a zbierajte dôkazy do 2 hodín po obdržaní tovaru. Vašu ďalšiu objednávku kompenzujeme na základe skutočnej straty.

6. Čo mám robiť, ak sú úniky vína a chyby na etikete spôsobené nesprávnymi procesmi alebo výrobou ovplyvňujúcou predaj?

Pretože označovanie je riadené strojom, rozsah chýb je veľmi nízky a je ťažké vidieť chybu voľným okom, takže si môžete byť istí. Čo sa týka problému úniku vína, keďže veko bolo mnohokrát vylepšené, možnosť úniku vína je veľmi malá. Ak je to naozaj z výrobných dôvodov, urobte fotografiu ako dôkaz a sme ochotní niesť zodpovedajúcu zodpovednosť.

7. Zákazníci na našom trhu sú veľmi odpudzovaní voči čínskym potravinám, pretože v Číne je veľa potravinových problémov, ako eliminovať pochybnosti o konečnom trhu?

V prípade potreby môžeme spolupracovať s testovaním QS alebo inými medzinárodne certifikovanými BV, kontrolami tretích strán atď. Absolútne garantujeme kvalitu. V porovnaní s inými významnými značkami liehovín sú naše produkty nákladovo efektívne. Cena je mierna a kvalita je zaručená. Verím, že vám to určite pomôže otvoriť väčší trh.

8. Čo ak je rozdiel medzi objemovým vínom

a ochutnať víno? Pri každom odoslaní vzorky pripevníme zodpovedajúci štítok a kópiu ponecháme na firemnom stojane na vystavenie vzoriek. Pri výrobe sypkého tovaru budeme nasadzovať a vyrábať podľa vzoriek, takže problém, ktorý zvažujete, v podstate neexistuje.

9. Chcem si kúpiť 6 fliaš whisky. Môže vaša spoločnosť poskytnúť službu na dobierku?

Keďže víno je nebezpečné a krehké, neodporúčame vám kupovať 6 fliaš. Najprv môžete vyskúšať jednu fľašu. Z dôvodu miestneho expresu neakceptujeme dobierku.

10. Koľko kontrol je možné vykonať počas celého výrobného procesu a koľko úplných kontrol?

Každá z našich pozícií bude vykonávať vzájomnú kontrolu a samokontrolu. Okrem toho sú 2 náhodné kontroly

a 1 úplná kontrola.


podrobnosti
2
3
4
OTÁZKA