Všetky kategórie

home>Produkty>whisky

Goalong Power label obilná whisky 700ml 40%abv


Miesto pôvodu:Čína
Výrobca:Goalong
Minimálne odberové množstvo:Jedna nádoba
Balenie Podrobnosti:Každá fľaša zabalená v darčekovom balení, 12 fliaš/kartón
Dodacia lehota:7 dní od odoslania po potvrdení objednávky
Platobné podmienky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnosť:8000 XNUMX kartónov / deň

Minimálne odberové množstvo:

12000


Popis
11

New Power Label Whiskey je ďalšou dlhodobou kvalitnou whisky Goalong Liquor. Vďaka jedinečnému receptu na miešanie bol vrelo prijatý v mnohých krajinách a oblastiach. Ľudia hovoria, že má príjemnú vôňu zrelého ovocia a jemné tóny dymového dubového dreva. Aj keď vás upúta aj jeho jemná a komplexná chuť. Zákazníci majú pocit, že je ako Jack Dennie.


22

33


44

firemný profil

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. je komplexný profesionálny medzinárodný výrobca likérov v Číne, do ktorého v roku 2018 investovala skupina UK Goalong Group, najmä do výroby a exportu whisky, brandy, vodky, ginu, likérov a iných likérov. Nachádza sa v priemyselnom parku s dvoma orientáciami v meste Liuyang a je to 1. najväčší single malt whisky liehovar v Číne a tiež štvrtý liehovar, do ktorého investovala skupina Goalong Group, s najmodernejším a modernizovaným vybavením a systémom riadenia na vysokej úrovni, ktorý predstavuje 4. medzinárodnú úroveň dodávok skupiny, so zameraním najmä na Čínska whisky výroba a služby privátnych značiek likérov pre zákazníkov z domova a zo zahraničia.

55

66

Ohlasy zákazníkov

Goalong čistý sladová whisky dosiahla dobré výsledky na rôznych odborných alkoholových výstavách a degustáciách. V roku 2020 bola značka vyvezená do Spojených štátov takým spôsobom, že vstúpi do veľkých supermarketov v USA a stane sa horúcim predajným artiklom.

8

9


10

podrobnosti
2
3
4
5
6
7
OTÁZKA