Všetky kategórie

home>Produkty>whisky

Goalong 1. čínska single malt whisky 700 ml/750 ml 40 % abv


Miesto pôvodu:Čína
Výrobca:Goalong
Minimálne odberové množstvo:Jedna nádoba
Balenie Podrobnosti:Každá fľaša zabalená v darčekovom balení, 4 fľaše/kartón
Dodacia lehota:7 dní od odoslania po potvrdení objednávky
Platobné podmienky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnosť:3000 XNUMX kartónov / deň

Minimálne odberové množstvo:

12000


Popis
1
2


Po tradičnom procese sa slad melie, scukruje a následne fermentuje v miestnosti s konštantnou teplotou 16 stupňov počas 72 hodín a následne sa trikrát destiluje cez tradičný kotlíkový destilačný prístroj. Počas tohto obdobia môže dospelý v dubových sudoch absorbovať prirodzenú arómu rastlín a vytvoriť krásnu jantárovú farbu. Zároveň dokáže znížiť aj silnú stimuláciu vysokokoncentrovaným alkoholom. Vstup je mäkký a jemný a chuť je bohatá a jemná.


3
4
5


2013,Goalong liquor Grouphas been exporting the pure gain and single malt whisky. The product is sold in famous supermarket chains in the United States. We accept customized liquor and packaging for this products to export. As a brand agent exporter, we will give the largest price discount to win the market.

Proces objednávky

firemný profil

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. is a one-stop professional International Liquor Manufacturer in China invested by UK Goalong Group in the year of 2018, mainly producing and exporting whisky, brandy, vodka, gin, liqueurs and other liquors. located in the Two Oriented Industrial Park of Liuyang city, It’s the 1st largest-scale single malt whisky distillery in China, and also the 4th distillery invested by Goalong Group, with the most advanced and modernized equipment and high-level management system, representing Group’s 4th international Delivery Level, mainly focusing on Čínska whisky making and private label liquors services for customers from in and abroad.

Prečo u nás

Leading the export for 7 consecutive years. Fast delivery, guaranteed quality and excellent after-sales service. Bring you afive-star one-stop shopping experience. None of the products circulating on the market have experienced any food safety incidents.Customer survey satisfaction exceeds 90%. We accept supervision and correction from global customers and professional institutions.

QA

1.How old is this whiskey?

Táto whisky je čistá sladová whisky, ktorú sme vlastnoručne liehovarovali a dozrievali v dubových sudoch minimálne 5 rokov.

2. Môžeme na štítku použiť vlastné logo alebo dizajn?

Áno, akceptujeme vlastné návrhy. Máme tiež tím dizajnérov, ktorí vám pomôžu navrhnúť.

3. Aký je objem fľaše?

Máme po ruke 700ml fľašu. Môžeme otvoriť formu pre vašu autorizovanú fľašu.

4. Aký je cyklus otvárania formy a náklady?

Náš cyklus otvárania formy je zvyčajne asi dva týždne, rozdelený na mechanické fľaše a manuálne fľaše a cena sa pohybuje medzi 300 a 1500 XNUMX USD. Vzhľadom na dlhodobú spoluprácu v budúcnosti môžeme zvážiť vrátenie poplatku za otvorenie formy pri prvej veľkej objednávke.

5. Čo mám robiť, ak je tovar pri preprave do okolia vážne poškodený?

Naše obaly sú vhodné na medzinárodnú prepravu a miera poškodenia je extrémne nízka. Fotografujte a zbierajte dôkazy do 2 hodín po obdržaní tovaru. Vašu ďalšiu objednávku kompenzujeme na základe skutočnej straty.

6. Čo mám robiť, ak sú úniky vína a chyby na etikete spôsobené nesprávnymi procesmi alebo výrobou ovplyvňujúcou predaj?

Pretože označovanie je riadené strojom, rozsah chýb je veľmi nízky a je ťažké vidieť chybu voľným okom, takže si môžete byť istí. Čo sa týka problému úniku vína, keďže veko bolo mnohokrát vylepšené, možnosť úniku vína je veľmi malá. Ak je to naozaj z výrobných dôvodov, urobte fotografiu ako dôkaz a sme ochotní niesť zodpovedajúcu zodpovednosť.

7. Zákazníci na našom trhu sú veľmi odpudzovaní voči čínskym potravinám, pretože v Číne je veľa potravinových problémov, ako odstrániť pochybnosti o konečnom trhu?

If necessary, we can cooperate withthird-party inspectionstesting or other internationally certified BV, SGS etc. Absolutely

zaručiť kvalitu. V porovnaní s inými významnými značkami liehovín sú naše produkty nákladovo efektívne. Cena je mierna a kvalita je zaručená. Verím, že vám to určite pomôže otvoriť väčší trh.

8. Čo ak existuje rozdiel medzi nebaleným vínom a vzorkovým vínom?

Pri každom odoslaní vzorky pripevníme zodpovedajúci štítok a kópiu ponecháme na firemnom stojane na vystavenie vzoriek. Pri výrobe sypkého tovaru budeme nasadzovať a vyrábať podľa vzoriek, takže problém, ktorý zvažujete, v podstate neexistuje.

9. Chcem si kúpiť 6 fliaš whisky. Môže vaša spoločnosť poskytnúť službu na dobierku?

Keďže víno je nebezpečné a krehké, neodporúčame vám kupovať 6 fliaš. Najprv môžete vyskúšať jednu fľašu. Z dôvodu miestneho expresu neakceptujeme dobierku.

10. Koľko kontrol je možné vykonať počas celého výrobného procesu a koľko úplných kontrol?

Každá z našich pozícií bude vykonávať vzájomnú kontrolu a samokontrolu. Okrem toho sú 2 náhodné kontroly


podrobnosti
2
3
4
5
6
7
OTÁZKA