Všetky kategórie

home>Produkty>whisky

Goalong CAGURA whisky zrela v prírodnom dubovom sude


Miesto pôvodu:Čína
Výrobca:Goalong
Minimálne odberové množstvo:Jedna nádoba
Balenie Podrobnosti:Každá fľaša zabalená v darčekovom balení, 12 fliaš/kartón
Dodacia lehota:7 dní od odoslania po potvrdení objednávky
Platobné podmienky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnosť:8000 XNUMX kartónov / deň

Minimálne odberové množstvo:

12000


Popis

Goalong Cagura whisky poistné liehoviny

40% VOL 700ML/FĽAŠA

1. Farba: Svetlo zlatá

2. Vôňa: Karamelová s dubovou praženou arómou

3. Chuť: Suché vstupné ústa, jemne sladká dochuť

4. Atraktívna cena z liehovaru

5. Dostatok zásob

Život potrebuje žiť so šťastím a láskou, taký život je hodný našej túžby. Šťastie často pochádza z jednoduchosti. Prineste fľašu Goalong čistej sladovej whisky s dobrým priateľom a sledujte vzrušujúcu hru. Pripijme si na šťastie.

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd je profesionálny medzinárodný výrobca liehovín na jednom mieste. Čo je 1. najväčší rozsah single malt whisky liehovar v Číne a tiež 4. liehovar investovaný spoločnosťou Goalong Group. Goalong Group využíva inteligentný destilačný proces riadený centrom, 15 ton vysoko kvalitných liehovín destilovaných denne. Mať 8 automatických výrobných stáčacích liniek, 10,000 XNUMX debničiek hotových produktov vstupujúcich na trh.

Skupina Goalong má profesionálny medzinárodný tím riadenia kvality s prísnym súlade a medzinárodným systémom riadenia kvality, certifikáciou ISO a HACCP. Dôvera začína kvalitou.

Skupina Goalong poskytuje komplexné služby v oblasti liehovín a má schopnosť dodávky 3. medzinárodnej generácie. Od roku 2009 Goalong Group vedie export whisky, brandy a vodky už 7 po sebe nasledujúcich rokov.

Whisky a brandy Goalong exportované do viac ako 50 krajín po celom svete, žiadna bezpečnostná nehoda, 100 % popredajný servis.


podrobnosti
2
3
4
5
6
OTÁZKA