Všetky kategórie

home>Produkty>whisky

Goalong single malt whisky 700 ml 40% abv Bourbon zrenie v sude


Miesto pôvodu:Čína
Výrobca:Goalong
Minimálne odberové množstvo:Jedna nádoba
Balenie Podrobnosti:Každá fľaša zabalená v darčekovom balení, 6 fliaš/kartón
Dodacia lehota:7 dní od odoslania po potvrdení objednávky
Platobné podmienky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnosť:5000 XNUMX kartónov / deň

Minimálne odberové množstvo:

12000


Popis
1
3

Život potrebuje žiť so šťastím a láskou, taký život je hodný našej túžby. Šťastie často pochádza z jednoduchosti. Goalong sú liehovary na whisky v Číne. Prineste fľašu Goalong single malt whisky s dobrým priateľom a sledujte vzrušujúcu hru. Pripijme si na šťastie.

2
4

Goalong Group sa zameriava na výrobu, výskum, vývoj a predaj whisky, brandy, vodky, ginu, remeselného piva, natural ryže baijiu, balenej pitnej vody, funkčných nápojov a rôznych nápojov.

Americká single malt whisky

Goalong Group s veľkou destilačnou jednotkou a inteligentne centrálnym riadiacim systémom pre destiláciu whisky. Plne automatická plniaca linka a moderná výrobná dielňa, Goalong Group dokáže každý deň vyrobiť 10000 8 debničiek s XNUMX automatickými výrobnými plniacimi linkami. Skupina Goalong má profesionálny medzinárodný tím riadenia kvality s prísnym súlade a medzinárodným systémom riadenia kvality, certifikáciou ISO a HACCP. Dôvera začína kvalitou.

1640067860152462.png.webp_副本

1640072346642168.webp_副本

Skupina Goalong poskytuje komplexné služby v oblasti liehovín a má schopnosť dodávky 3. medzinárodnej generácie. Od roku 2009 Goalong Group vedie export whisky, brandy a vodky už 7 po sebe nasledujúcich rokov.

Americká single malt whisky

Whisky a brandy Goalong exportované do viac ako 50 krajín po celom svete, žiadna bezpečnostná nehoda, 100 % popredajný servis.

Americká single malt whisky

podrobnosti
2
3
OTÁZKA