Všetky kategórie

home>Produkty>whisky

Goalong whisky liehoviny 700 ml 40% abv


Miesto pôvodu:Čína
Výrobca:Goalong
Minimálne odberové množstvo:Jedna nádoba
Balenie Podrobnosti:Každá fľaša zabalená v darčekovom balení, 12 fliaš/kartón
Dodacia lehota:7 dní od odoslania po potvrdení objednávky
Platobné podmienky:T / T, LC, OA
Dodávka Schopnosť:8000 XNUMX kartónov / deň

Minimálne odberové množstvo:

12000


Popis

Goalong premmium quality whisky in bulk whiskey 700ml 40% vol liehoviny factory export

Goalong whisky je veľmi konkurencieschopná a predajná miešaná whisky. Vďaka jedinečnému receptu na miešanie bol vrelo prijatý v mnohých krajinách a oblastiach. Ľudia hovoria, že má príjemnú vôňu zrelého ovocia a jemné tóny dymového dubového dreva.

Konkurenčná výhoda:

Konkurenčná cena s rýchlym dátumom dodania

Dostatok zásob

Jednorazový servisný systém likérov.

11
22
33

Liuyang Goalong Liquor Distillery Co., Ltd. je komplexný profesionálny medzinárodný výrobca likérov v Číne, do ktorého v roku 2018 investovala skupina UK Goalong Group, najmä do výroby a exportu whisky, brandy, vodky, ginu, likérov a iných likérov. Nachádza sa v priemyselnom parku s dvoma orientáciami v meste Liuyang a je to 1. najväčší single malt whisky liehovar v Číne a tiež štvrtý liehovar, do ktorého investovala skupina Goalong Group, s najmodernejším a modernizovaným vybavením a systémom riadenia na vysokej úrovni, ktorý predstavuje 4. medzinárodnú úroveň dodávok skupiny, so zameraním najmä na Čínska whisky výroba a služby privátnych značiek likérov pre zákazníkov z domova a zo zahraničia.

Vedie export po dobu 7 po sebe nasledujúcich rokov. Rýchle dodanie, zaručená kvalita a vynikajúci popredajný servis. Prineste vám päťhviezdičkový zážitok z nakupovania na jednom mieste. Žiadny z produktov, ktoré sú v obehu na trhu, nezaznamenal žiadne incidenty týkajúce sa bezpečnosti potravín. Spokojnosť zákazníckeho prieskumu presahuje 90 %. Akceptujeme dohľad a nápravu od globálnych zákazníkov a odborných inštitúcií.


podrobnosti
2
3
4
5
6
OTÁZKA